18 thoughts on “Numer 1 w Rebelu”

 1. Wielkie dzięki! Mi się podoba, zobaczymy co inni powiedzą.
  Daj znać kiedy będziesz z niej zadowolony, to dodam link/wrzucę do materiałów (to już jak wolisz).

 2. To wersja już po poprawkach, ale oczywiście mogłem coś przeoczyć, więc jeżeli ktoś coś zauważy to jeszcze poprawię.

 3. fajna!
  jesli moge cos w kwestii formalnej, jesli ibek jest kolorowy (a w sumie moglby byc), to jest, oczywiscie, bialo-czerwony. :)

 4. Specjalnie dałem zielony, bo po pierwsze część dokumentów ma ten kolor, a po drugie byłby za bardzo podobny do obecnego dowodu osobistego a to już jest trochę nielegalne. ;-) No i jest jeszcze coś. To IB-ek a nie DO więc zieleń lepiej kojarzy się z bankowością. No ale to tylko taka moja fanaberia. I tak na ksero to wszystko będzie jedno.

 5. To ja dziękuję, że mogłem wykorzystać mój projekt karty cyberpunkowej do czegoś udanego i kompletnego.

 6. Wygląda przyjemnie cyberpunkowo.

  Co do uwag, to bym dodał Instynkt walki pod Determinacją, za to usunął przebieranie się, pancerze wspomagane, miecze, noże i szermierkę (większość postaci nie będzie miała tych umiejętności), skakanie (nie ma takiej umiejętności) i język obcy (wpisuje się określony język, np. angielski). :-) (Wpisałbym to w google docsach, ale Opery coś nie lubią)

 7. Opierałem się na podręczniku w wersji elektronicznej, ale chyba i w drukowanym te umiejętności są określone jako podstawowe czyli z początkową wartością 8. Za to Instynkt walki ma wartość początkową 0 dlatego nie wpisałem go domyślnie. Jeszcze sprawdzę z drukiem.

 8. Sorry, Instynkt walki ma podstawowy poziom 4 a skakanie to Skradanie. Mój błąd. Poprawię jak znajdzie się więcej takich błędów.

 9. Początkowa wartość na 8 oznacza tyle, że łatwiej jest się podstaw nauczyć, znaczy, jest to umiejętność łatwa. Ale i tak większość postaci nie będzie wydawać punktów na wszystkie łatwe umiejętności, jak będą wpisane te, co się zaczynają od 8 to będzie brak miejsca na takie, które się zaczynają od 4 lub 0, ale które postać akurat ma bo sa jej potrzebne :-)
  Natomiast Instynkt walki bym wpisał, bo każda postać zajmująca się strzelaniem czy biciem będzie musiała go mieć żeby być jakoś w miarę efektywna.

Leave a Reply